Antje Herber & Claudia Karapanou & Jorinde Cielen & Lucas Arango

Instaplessen dans & ritme

05-26 okt 2025
05-26 okt 2025

Dansworkshops

Ook deze editie bieden we in diverse steden in de openbare ruimten van de theaters gratis instaplessen dans, ritme en flamencobeleving. Altijd al een flamencopasje willen wagen, maar nooit gedurfd? Dit is je kans! Ervaring is niet vereist, hier gaat het om het plezier van het dansen!

Nederlandse Dansdagen Maastricht – danstent
5.10 16:00 Workshop (all levels) met Jorinde Cielen
Reserveer je plek

Musis Arnhem
24.10 19.30 Openbare flamencoles dans & ritme door Jorinde Cielen
25.10 19.30 Openbare flamencoles dans & ritme door Antje Herber en gitarist
Reserveer je gratis plek bij aankoop van je tickets voor de voorstelling

Amare, Den Haag
26.10 12.00 Openbare flamencoles dans & ritme door Claudia Karapanou & Lucas Arango
26.10 14.00 Openbare les – een kijkje in de flamenco kitchen door Jorinde Cielen
Reserveren niet nodig

Jorinde Cielen woonde in Jerez de la Frontera en Sevilla en volgde er les bij onder meer Andrés Marín, Leonor Leal en Rocío Molina – grote dansmakers die ook op de Flamenco Biënnale Nederland te gast waren. Jorinde heeft meer dan 20 jaar internationale podium ervaring, en geeft les met tomeloze energie, gevoel voor humor en aanstekelijk plezier.

Claudia Karapanou is flamencodanseres, docent en choreograaf. Oorspronkelijk opgeleid in klassieke en andere dansvormen, verhuisde ze naar Sevilla en wijdde zij zich geheel toe aan de flamenco. Sinds 2019 woont zij in Rotterdam, waar ze haar eigen projecten ontwikkelt in samenwerking met flamencoartiesten uit binnen- en buitenland. Daarnaast geeft zij ook les en staat ze bekend om de energie, passie en het hoge niveau van haar lessen. Tijdens deze workshop wordt zij begeleid door Lucas Arango, die ook een achtergrond heeft in Sevilla en aan Codarts en actief is in de flamenco scene.

Antje Herber is geboren Berlijnse en al vele jaren met huid en haar met de flamenco verbonden. Na een studie Spaanse taal en letterkunde verhuisdezij naar Sevilla en verdiepte zij zich helemaal in de flamencokunst. Via een studie aan de dansacademie in Arnhem kwam ze in Nederland terecht, ze geeft nu al vele jaren les in Utrecht, Arnhem en Dordrecht. Haar dansstijl is krachtig en zacht tegelijk, percussief en dansant, vol begrip en aandacht voor de ziel van de muziek en met name de zang. Het streven om muziek en dans tot een onscheidbare eenheid te versmelten is een primaire drijfveer voor haar werk. Met haar enthousiasme weet zij als docente veel mensen te bereiken en aan te zetten tot samen zingen en dansen. Zij heeft naam gemaakt in de ontwikkeling van “Por Fiesta”-workshops in Nederland en Duitsland, waarin alles om de muzikale interactie en een intense, gezamenlijke flamencobelevenis draait.

Antje Herber & Claudia Karapanou & Jorinde Cielen & Lucas Arango

Instaplessen dans & ritme

Steun Flamenco Biennale
Antje Herber & Claudia Karapanou & Jorinde Cielen & Lucas Arango
Instaplessen dans & ritme
Stream05 Oct. 2025
Your Details
Payment
Heb je al een ticket? Log hier in
Antje Herber & Claudia Karapanou & Jorinde Cielen & Lucas Arango
Instaplessen dans & ritme
Stream05 Oct. 2025

Steun Ons

Flamenco op het scherpst van de snede. Ritmes die roeren, raken, dát is de Flamenco Biënnale Nederland. Steun ons met een gift, eenmalig of periodiek en maak ons avontuurlijke festivalprogramma mede mogelijk.

Doe een gift of bekijk de reportage
Ik ben al geabonneerd